Pokoje

Pokój jednoosobowy

Pokój o metrażu 13 m2, wyposażony w pojedyncze łóżko, szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. W pokoju znajduje się mini-lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Pokój typu Standard

Pokój o metrażu 15 m2, wyposażony w małżeńskie łóżko, szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. W pokoju znajduje się mini-lodówka,zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Pokój typu Standard +

Pokój o metrażu 19 lub 21 m2, wyposażony w małżeńskie łóżko lub 2  łóżka pojedyncze, szafę oraz telewizor z płaskim ekranem. W pokoju znajduje się mini-lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Pokój typu Superior

Pokój o metrażu 21 lub 23,5 m2, wyposażony w małżeńskie łóżko lub 2  łóżka pojedyncze oraz  rozkładaną sofę.W pokoju do Państwa dyspozycji jest szafa  oraz telewizor z płaskim ekranem, mini-lodówka,zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Pokój Familijny

Pokój o metrażu 26m2, wyposażony w dwa łóżka podwójne(140cm x 120 cm). W pokoju do Państwa dyspozycji jest szafa  oraz telewizor z płaskim ekranem, mini-lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów.

Pokój typu DeLux

Apartament o metrażu 32m2 dla 2 osób. Zbudowany z części dziennej z sofą oraz części sypialnianej z łóżkiem małżeńskim. W pokoju do Państwa dyspozycji jest szafa  oraz telewizor z płaskim ekranem, mini-lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telefon. Prywatna łazienka z prysznicem. Na wyposażeniu są ręczniki oraz suszarka do włosów. Apartament posiada przestronny balkon z widokiem na Termy Uniejów oraz ogród.

Sala Bankietowa

do 140 osób

Sala Konferencyjna

do 50 osób

25 pokoi hotelowych

do 56 osób

Namiot do 50 osób

usytuowany w ogrodzie przy rzece Warcie

Wyjątkowe
SPA

zewnętrzne